Gepard Biznesu 2019 Województwa Śląskiego dla Leona

Gepard Biznesu 2019 Województwa Śląskiego dla Leona

Operator Leon otrzymał tytuł Geparda Biznesu 2019 Województwa Śląskiego

Miło nam poinformować, że operator Leon, został wyróżniony przez Instytut Europejskiego Biznesu tytułem Geparda Biznesu 2019 Województwa Śląskiego.

Badanych było aż 56 456 firm, a tytuł uzyskało 2885 spośród nich. Kryterium wyróżnienia był szybki rozwój i średnia dynamika zysku netto i przychodów większa niż 10 proc.

Dziękujemy za zaufanie

To kolejne wyróżnienie w tym roku, które nie byłoby możliwe bez naszych klientów. Trzeba w tym miejscu powtórzyć, że nasi klienci dają nam energię do działania i są kluczem do sukcesu. Robimy wszystko, żeby cieszyć się zaufaniem mieszkańców regionu i jak widać po kolejnych wyróżnieniach, nasze starania dają realne efekty.

W 2020 roku z usług operatora Leon korzysta już ponad 18 000 klientów z regionu. Oprócz klientów indywidualnych obsługujemy kilkaset firm i instytucji od najmniejszych mikro firm po spółki giełdowe i instytucje jak Urzędy Miast, szpitale, czy uczelnie wyższe.

W tym miejscu dziękujemy również wszystkim naszym pracownikom, za ich codzienny wkład w funkcjonowanie i dalszy rozwój firmy.

Share this post


Skip to content